Thunder in Paradise
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Banned for fun ???

Go down 
AuthorMessage
Incredible*
Newbie



Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Banned for fun ??? Empty
PostSubject: Banned for fun ???   Banned for fun ??? EmptyWed Mar 10, 2010 3:58 pm

Prosto vlqzoh napraih si char .. otiam az v giran da si sloja Dyes , kopuvam otiam da gi slagam i gledat ne staa neshto (a po princip na vs pvp serveri se prodavat v packet po 10) i pitam Gm-a shto ne moga da gi sloja i citiram " Ako zemesh po 10 moje i da stane professore" ta taka kazah mu 4e v dr serveri prodavat po 10 v packet. Sled tva farmih i otidoh da se enchant
enchantvah enchantvah i Pisha na GM 4e ne mi haresva Env.int i toi mi banna chara. Posle vlizam s dr char i mu vikam shto me banna i mi vika shoto kazvash 4e Eventa ne ti haresva.
Pisha awe Env.int ozna4ava cvetovete na weaponite, ne mi haresva shoto e mn cvetno .. i toi mi banna Ip-to . MOJE LI NQKOI DA MI KAJE ZASHTO FRIENDNESSA na servera v hopzone ot4ita 9 kato to e po4ti 3 Smile ?
Back to top Go down
Incredible*
Newbie



Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Banned for fun ??? Empty
PostSubject: Re: Banned for fun ???   Banned for fun ??? EmptyWed Mar 10, 2010 4:00 pm

a i predi da mi banne Ip-to mi kaza " Na tebe i Dyes systema ne ti haresva i Cvetovete ne ti haresvat , taka 4e ban"
Back to top Go down
 
Banned for fun ???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Thunder in Paradise :: General :: Help & Questions-
Jump to: